w

Zaproszenie na parapetówkę

Jeśli szukasz zaproszenia na parapetówkę, mamy dla Ciebie przygotowane kilka wzorów. Sprawdź je poniżej i umieść na odpowiednich kartkach.

Uzupełnij je na komputerze lub ręcznie. Wszystko zależy od Ciebie. Wyślij je swoim gościom, aby zaprosić ich oficjalnie na uroczystość.

Zaproszenie na parapetówkę

W końcu się urządziliśmy! Zapraszamy na uroczyste otwarcie naszego nowego mieszkania! Impreza odbędzie się dnia…, o godzinie…, przy ulicy… Zapraszamy!

***

Przeprowadziliśmy się! Zapraszamy na skromną acz treściwą parapetówkę, dnia… o godzinie… przy ulicy…

***

Dołącz do nas! Przywitaj razem z nami nasze pierwsze wspólne gniazdko! Zapraszamy…, o godzinie…, pod adresem…

***

W imieniu własnym i świeżo wyremontowanego mieszkania, do którego właśnie się przeprowadziłam/przeprowadziłem zapraszam na imprezę powitalną mojego nowego lokum. Zapraszam… o godzinie… pod adres…

***

Nadeszła wiekopomna chwila … oto wprowadziliśmy się do naszego własnego mieszkanka! Chcąc podzielić się swoją radością zapraszamy Cię na parapetówkę dnia ……… o godzinie ………….. pod adresem …………. Gwarantujemy nocleg na świeżo położonej podłodze lub na pompowanym materacu, który zabierzesz ze sobą. Emocje gwarantowane!

***

………………………………….. zapraszają Cię na przyjęcie z okazji wprowadzenia się do nowego domu. Przyjęcie planowane jest na…, o godzinie…, pod adresem…

***

Zapraszamy bardzo serdecznie na parapetówkę. Przyjęcie odbędzie się… o godzinie… pod adresem…

***

Ciesz się razem z nami naszym nowym domem! Impreza z okazji naszej przeprowadzki będzie miała miejsce dnia…, o godzinie…, pod adresem… Zapraszamy serdecznie!

***

………………………. pragną poinformować o przeprowadzce i zapraszają na uroczystość powitania nowego mieszkania, na której nie może Cię zabraknąć! Zabawę zaczynamy… o godzinie… przy ulicy…, a kończymy o świcie!!!

Powyższe życzenia od 22.04.2023 były wyświetlane 2193 razy