w

Zaproszenie na imprezę

Jeśli szukasz zaproszenia na imprezę, mamy dla Ciebie przygotowane kilka wzorów. Sprawdź je poniżej i umieść na odpowiednich kartkach.

Uzupełnij je na komputerze lub ręcznie. Wszystko zależy od Ciebie. Wyślij je swoim gościom, aby zaprosić ich oficjalnie na uroczystość.

Zaproszenie na imprezę

Zapraszam Cię na imprezę, która odbędzie się dnia ..……….. o godzinie ……..…..w …………… Mam nadzieję, że przyjdziesz. Będą wszyscy nasi wspólni znajomi ze studiów. Szykuje się udane spotkanie.

***

Moje imprezy się bardzo długo pamięta. W tym na pewno mi pomoże Twoja buzia uśmiechnięta !!! Serdecznie zapraszam ………………….(imię i nazwisko) w dniu ….. o godz. ……. adres……….. na imprezkę. Szaleństw i pląsów nie będzie końca.

***

Mam niebywały zaszczyt zaprosić Cię na wspaniałą imprezę zaplanowaną dnia…. na godzinę….. w ….. Liczę, że Twoja obecność uhonoruje zabawę, która z pewnością będzie wyśmienita!

***

Serdecznie zapraszam na wyśmienitą imprezkę, która odbędzie się dnia …. o godzinie …. w …. (miejsce/nazwa lokalu). Szykuje się świetna zabawa w gronie przyjaciół, dlatego i Ciebie nie może zabraknąć. Przyjdź, a z pewnością nie pożałujesz swojej decyzji!

***

Imprezę czas zacząć! Aby jednak wszystko zostało zapięte na ostatni guzik musisz zjawić się na niej w doborowym nastroju i ciałem pełnym pozytywnej energii. Zaczynamy o godzinie ………….. w ……………… Odmowy nie przyjmujemy!

***

Drodzy przyjaciele! Mam zaszczyt zaprosić Was na imprezę z okazji ………, która odbędzie się w dniu ………….. o godzinie ………. w ………………Będzie miła zabawa. Serdecznie zapraszam!

***

Wszystkich największych imprezowiczów i imprezowiczki zapraszam na najbardziej szaloną imprezę roku! Odbędzie się ona u mnie, adres, …., godzina.

***

Już niebawem odbędzie się impreza, która z pewnością zostanie w naszej pamięci na bardzo, bardzo długo! Zaczynamy zabawę o godzinie …. w …. (nazwa), ale gdzie skończymy – owiane jest to tajemnicą! Poimprezujmy wedle szalonych pomysłów, których nam nigdy nie brakuje!