w

Podziękowania za współpracę

Dziękować można w różny sposób. Jednak jako dowód wdzięczności najlepiej wręczyć danej osobie podziękowania w formie pisemnej.

Podziękowania za współpracę możesz umieścić na kartce lub podać je w innej formie, aby pokazać swoją wdzięczność. Sprawdź poniższe propozycje i wybierz jeden ze wzorów podziękowań.

Podziękowania za współpracę

Szanowny Panie/Szanowna Pani
… serdecznie dziękuję za owocną współpracę. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mieli okazję współpracować przy innym projekcie. Załączam najserdeczniejsze życzenia wszystkiego dobrego.

***

Szanowni Państwo,

w związku z zakończeniem współpracy, pragnę w imieniu firmy … złożyć najserdeczniejsze podziękowania za długoletnią współpracę. Chociaż nasze ścieżki zawodowe w tym miejscu się rozchodzą, to mamy ogromną nadzieję, że w przyszłości spotkamy się przy innym projekcie. Dziękujemy!

***

… (odbiorca)

Dziękuję za wspólną współpracę przy projekcie. Mam nadzieję, że odejdą w niepamięć wszelkie trudności.

***

Dziękuję za niezwykle owocną współpracę przy projekcie. Mam nadzieję, że nasze zawodowe drogi jeszcze kiedyś się przetną. Jeszcze raz dziękuję, życząc spełnienia zawodowego.

***

Dziękuję serdecznie za owocną współpracę, za zaangażowanie i za cierpliwość. Mam nadzieję, że będzie Pan/Pani równie pozytywnie wspominać ten czas.

***

Szanowni Państwo,

nasza współpraca dobiegła końca, dlatego w tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować Państwu za zaangażowanie i obsługę na najwyższym poziomie. Życzymy wielu sukcesów!

***

… (imię odbiorcy)
Jak to mówią – wszystko dobre, co się dobrze kończy, a nasza współpraca zakończyła się wzorowo. Dziękuję za wszystko i życzę wielu sukcesów!

Powyższe życzenia od 24.04.2023 były oglądane 1288 razy