w

Podziękowania za przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej

Formalne podziękowanie może być dużym problemem, zwłaszcza gdy dziękuje się osobie duchownej lub katechecie. Dzięki tym przykładom dowiesz się jakich zwrotów i wyrażeń należy użyć? Jak zacząć taką wypowiedź i jak ją zakończyć?

Dzięki temu możesz wyrazić wdzięczność osobom, którzy przygotowały dzieci do pierwszego sakramentu. Sprawdź koniecznie wszystkie wzory i wybierz odpowiedni dla siebie.

Podziękowania za przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej

Czcigodny Księże,

z całego serca dziękujemy za przygotowanie naszych dzieci do przyjęcia Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Dziękujemy za trud, pomoc i wsparcie duchowe, dzięki którym dzieci mogły w pełni przygotować się do tego szczególnego dnia. Szczęść Boże!

***

Szanowna Pani…

pełni wiary i nadziei pragniemy w imieniu dzieci, które dzisiaj po raz przyjęły do swojego serca Pana Jezusa podziękować Pani za trud włożony w przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej. To Pani przybliżyła nasze pociechy to Matki Bożej i uczyła je jak kochać Pana Boga, za co serdecznie dziękujemy.

Rodzice dzieci z klasy …

***

Księdzu ….

w podziękowaniu za przygotowanie dzieci z klasy … do godnego przyjęcia Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej.

Życzymy błogosławieństwa Bożego!
Dzieci komunijne

***

Szanowna Pani …

w imieniu rodziców i dzieci, które dzisiaj przyjęły Sakrament Pierwszej Komunii Świętej, pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowania za trud i serce włożone w przygotowania dzieci do tego szczególnego dnia. Niech dobry Bóg i Matka Boża mają Panią w swojej opiece. Dziękujemy!

***

Serdeczne podziękowania
dla Księdza ……
za trud i serce włożone w przygotowanie nas do pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej oraz uroczystego przyjęcia
Pierwszej Komunii Świętej.

Dzieci z klasy …

***

Serdeczne podziękowania dla Pani Katechetki
za ogromne serce, nieocenioną pomoc, cierpliwość i trud włożony w przygotowanie nas do pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej.

Życząc łask Bożych
Dzieci komunijne z klasy …