w

Podziękowania dla świadków

Dziękować można w różny sposób. Jednak jako dowód wdzięczności najlepiej wręczyć danej osobie podziękowania w formie pisemnej.

Podziękowania świadkom możesz umieścić na kartce lub podać je w innej formie, aby pokazać swoją wdzięczność. Sprawdź poniższe propozycje i wybierz jeden ze wzorów podziękowań.

Podziękowania dla świadków

Człowiek jest wielki nie przez to,
co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.

Dziękujemy za wszystko, czym dzieliłaś/eś się z nami w tym szczególnym czasie. Twoja pomoc w trakcie przygotowań i ślubu jest dla nas nieoceniona.

***


dziękujemy Ci za pomoc, za dobre rady, dzięki którym ten dzień jest najpiękniejszym dniem w naszym życiu.

***

Tysiące rad, setki godzin ustalania szczegółów, hektolitry wypitej kawy, kilka wylanych łez – do końca życia nie zdołam Ci się odwdzięczyć za to, że byłaś przy mnie w trakcie przygotowań do najważniejszego dnia mojego życia. Byłaś jego ważną częścią, Kochana.

***

Drogi…
Dziękuję Ci za to, że zgodziłeś się zostać świadkiem na moim ślubie. Dziękuję za pomoc, za rady, za to, że zawsze mogłem na Ciebie liczyć.

***

Mieć taką świadkową, to prawdziwy dar od Boga! Dziękuję Ci za Twoją cierpliwość, rady i pomoc. Bez Ciebie bym sobie nie poradziła.

***

Nie mogłem wymarzyć sobie lepszego świadka na ślubie. Dziękuję za tysiące godzin, które poświęciłeś na to, by uczynić ten dzień najpiękniejszym dniem mojego i … (imię żony) życia.

***

W tym wyjątkowym dniu naszego ślubu
pragniemy z całego serca podziękować Ci za to, że mogliśmy liczyć
na Twoją pomoc i wsparcie w trakcie przygotowań do ślubu i wesela.