w

Podziękowania dla sponsorów

Dziękować można w różny sposób. Jednak jako dowód wdzięczności najlepiej wręczyć danej osobie podziękowania w formie pisemnej.

Podziękowania sponsorom możesz umieścić na kartce lub podać je w innej formie, aby pokazać swoją wdzięczność. Sprawdź poniższe propozycje i wybierz jeden ze wzorów podziękowań.

Podziękowania dla sponsorów

Szanowni Państwo!

w imieniu … pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowania za wsparcie, jakiego udzielili Państwo projektowi … Dzięki Państwa pomocy możliwy był zakup niezbędnych … Życzymy wielu sukcesów!

***

Szanowni Państwo!

w imieniu firmy … dziękuję za wsparcie naszej inicjatywy. Państwa pomoc była dla nas kluczowa. Dziękuję za okazaną życzliwość i życzę wielu sukcesów!

***

„Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym,
że tylko to wszystko, co robimy dla innych,
jest tym, co naprawdę warto robić”
Carroll Lewis

Dziękujemy za okazane serce i pomoc, które przyczyniły się do sukcesu naszego projektu.

***

Szanowni Państwo!

składamy najszczersze podziękowania za udzielone wsparcie. Niewiele jest tak hojnych i skorych do pomocy firm. Jako wyraz wdzięczności dołączamy skromny podarunek.

***

Szanowny Panie Prezesie,

w imieniu … składam najserdeczniejsze wyrazy wdzięczności za wsparcie naszej działalności i okazaną nam życzliwość. Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy zrealizować nasze cele i zamierzenia. Wyrażając swą wdzięczność za wielkie serce, życzymy powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń.

***

Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim darczyńcom, którzy swoim dobrym sercem i zaangażowaniem materialnym sprawili, że nasz projekt odniósł sukces. Życzymy wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym!