w

Podziękowania dla promotora

Dziękować można w różny sposób. Jednak jako dowód wdzięczności najlepiej wręczyć danej osobie podziękowania w formie pisemnej.

Podziękowania dla promotora możesz umieścić na kartce lub podać je w innej formie, aby pokazać swoją wdzięczność. Sprawdź poniższe propozycje i wybierz jeden ze wzorów podziękowań.

Podziękowania dla promotora

Szanowny Panie … (tytuł naukowy)
pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowania za nieocenioną pomoc, cenne rady i cierpliwość. Gdyby nie Pańska pomoc – ta praca licencjacka by nie powstała.

***

Szanowny Panie … (tytuł naukowy)

W tym szczególnym dla mnie dniu obrony pracy … proszę przyjąć moje najgorętsze podziękowania za życzliwość, merytoryczne rady i wskazówki udzielone mi podczas pisania tej pracy.

Z wyrazami szacunku …

***

Składam najserdeczniejsze wyrazy wdzięczności za opiekę naukową, życzliwość i poświęcony mi czas, które przyczyniły się do powstania mojej pracy dyplomowej.

***

Szanowna Pani … (tytuł naukowy)

W tym szczególnym dla mnie dniu obrony pracy … pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowania za merytoryczne rady, pomoc na każdym etapie pracy i ogrom życzliwości, której doświadczyłem z Pani strony. Jestem bardzo wdzięczny za wsparcie.

***

Pragnę złożyć najszczersze podziękowania promotorowi niniejszej pracy za poświęcony czas oraz cenne rady, a także za wsparcie i wyrozumiałość.

***

Szanowna Pani Doktor!

Z całego serca dziękuję za nieocenioną pomoc przy pisaniu pracy dyplomowej. Pani wskazówki były dla mnie niezwykle cenne i pozwoliły lepiej zrozumieć poruszany temat. Korzystając z okazji życzę dalszych sukcesów naukowych.

Powyższe życzenia od 27.04.2023 były wyświetlane 9251 razy