w

Podziękowania dla nauczyciela

Dziękować można w różny sposób. Jednak jako dowód wdzięczności najlepiej wręczyć danej osobie podziękowania w formie pisemnej.

Podziękowania dla nauczycieli możesz umieścić na kartce lub podać je w innej formie, aby pokazać swoją wdzięczność. Sprawdź poniższe propozycje i wybierz jeden ze wzorów podziękowań.

Podziękowania dla nauczyciela

 

Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jaki można dać dziecku – jest wykształcenie”. W podzięce za trud włożony w naszą edukację, samych radości i sukcesów życzy klasa…

Pragniemy, aby nie zabrakło Wam zapału do kształtowania naszych sumień, abyście uczyli nas pokonywania zła i kierowania się w życiu tylko dobrem. Potrzebne są nam wzorce i Wy, drodzy Nauczyciele jesteście takimi wzorcami.

Szanowny Panie Profesorze, który przekazujesz nam wiedzę, jaką tylko możesz, dajesz nam serca wiele, tajemnice życia do stóp naszych ścielesz. Za tyle trudu przyjmij nasze życzenia: niech ta nauka, którą każdy z nas docenia, przyniesie w przyszłości owoce spełnienia! A z nas, Panie Profesorze, miej pociechy wiele o każdej życia porze!

Życzymy Wam wszystkiego najlepszego i zdrowia dużego. Byście uczyli długie lata i lubili każdego małolata. My Was lubimy, przyjaźnią darzymy i wielkiego szczęścia życzymy. Gdy w szkole przebywacie jest tak jak znacie.

„Jakże nie pisać wierszy, jakże nie płonąć w podzięce. za dar najpiękniejszy, za Serce”. Tymi słowami pragniemy przekazać najserdeczniejsze życzenia za wielką cierpliwość, wyrozumiałość i trud włożony w nasze wychowanie.

 

Dobry nauczyciel, jak aforysta, nie poniża i nie krzyczy, a zapraszając do refleksji nie traci poczucia realizmu i optymizmu”… Wszystkiego dobrego w Dniu Nauczyciela życzy…

Jakże nie pisać wierszy, jakże nie płonąć w podzięce. za dar najpiękniejszy, za Serce”. Tymi słowami pragniemy przekazać najserdeczniejsze życzenia za wielką cierpliwość, wyrozumiałość i trud włożony w nasze wychowanie.

Dziękujemy za pokazanie nam, że porażki mogą nas nauczyć czegoś pożytecznego, że gdy przeżywamy trudności, możemy odkryć swą siłę, że miłość i życzliwość często znajdujemy w najciemniejsze dni.

Kochana Pani Profesor, najpiękniejsze składamy Pani życzenia z głębi serca płynące, czekające spełnienia, niechaj kłopoty znikną, sukcesów przybędzie, niechaj zdrowie dopisze, a szczęście się przędzie. Wszystko, co piękne i wymarzone, niech w Pani życiu będzie spełnione.

Księże katecheto, rozkrzewiasz wiadomości, by jaśniało nasze czoło światłem cnoty i mądrości! Czymże Ci się wywdzięczymy za to życie naszej duszy? Za to tylko Ci życzymy, że choć czas i skały kruszy uczuć naszych nie odmieni, nie zgasi cnoty płomieni! Tyle lat u ołtarzy wytrwałeś, Boży sługo, niech Cię Bóg siłą darzy i żyć da jeszcze długo.