w

Podziękowania dla pracownika

Dziękować można w różny sposób. Jednak jako dowód wdzięczności najlepiej wręczyć danej osobie podziękowania w formie pisemnej.

Podziękowania pracownikowi możesz umieścić na kartce lub podać je w innej formie, aby pokazać swoją wdzięczność. Sprawdź poniższe propozycje i wybierz jeden ze wzorów podziękowań.

Podziękowania dla pracownika

Dziękuję za niezwykle owocną współpracę. Mam nadzieję, że nasze zawodowe drogi jeszcze kiedyś się przetną. Jeszcze raz dziękuję, życząc spełnienia zawodowego.

***

Choć nasze zawodowe drogi się rozchodzą, chcę, żebyś wiedziała, że praca z Tobą była dla mnie niezwykłym zaszczytem i przyjemnością. Dziękuję za długoletnią współpracę.

***

Szanowna Pani …
Nie sposób wyrazić słowami wdzięczności za Pani rzetelną pracę i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że będzie Pani mile wspominać naszą współpracę. Jako wyraz wdzięczności, załączam skromny prezent.

***

Szanowny Panie, w związku z zakończeniem współpracy, pragnę w imieniu firmy … złożyć najserdeczniejsze podziękowania za długoletnią pracę. Chociaż nasze ścieżki zawodowe w tym miejscu się rozchodzą, to mamy ogromną nadzieję, że będzie Pan dobrze wspominać ten czas. Dziękujemy!

***

W imieniu firmy … składam najserdeczniejsze podziękowania za rzetelną pracę i nieoceniony wkład włożony w rozwój firmy. Życzymy Pani wielu sukcesów zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

***

Szanowny Panie…

w imieniu Zarządu … składam najserdeczniejsze podziękowania za długoletnią współpracę. Czujemy się zaszczyceni, że przez te wszystkie lata dzielił się Pan z nami swoim doświadczeniem i wiedzą. Ze szczerym ubolewaniem przyjęliśmy Pana decyzję o rezygnacji. Mamy nadzieję, że nasze zawodowe drogi jeszcze kiedyś się przetną.

Z wyrazami szacunku …

***

Dziękuję serdecznie za owocną współpracę, za zaangażowanie i za cierpliwość. Mam nadzieję, że będzie Pan/Pani równie pozytywnie wspominać ten czas spędzony w naszej firmie.

Powyższe życzenia od 25.04.2023 były wyświetlane 6291 razy