w

Podziękowania dla lekarza

Dziękować można w różny sposób. Jednak jako dowód wdzięczności najlepiej wręczyć danej osobie podziękowania w formie pisemnej.

Podziękowania lekarzowi możesz umieścić na kartce lub podać je w innej formie, aby pokazać swoją wdzięczność. Sprawdź poniższe propozycje i wybierz jeden ze wzorów podziękowań.

Podziękowania dla lekarza

Szanowny Pan/Pani…

Z całego serca pragnę podziękować za zaangażowanie, trud i pomoc, dzięki którym udało mi się wyzdrowieć. Świadomość, że jestem w tak dobrych rękach, miała dla mnie ogromne znaczenie.

Z wyrazami szacunku ….

***

Szanowni Państwo,

pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania całemu personelowi … za wspaniałą opiekę nad naszym dzieckiem. Dziękujemy za życzliwość, okazane nam serce, wsparcie i profesjonalizm. Świadomość, że nasze długo wyczekiwane maleństwo jest w tak dobrych rękach, było dla nas niezwykle ważne. Życzymy wielu sukcesów w życiu prywatnym, jak i zawodowym!

***

Szanowna Pani Doktor…

pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowania i wyrazić głęboką wdzięczność za zaangażowanie i troskliwą opiekę w trakcie mojego leczenia.

Z najlepszymi życzeniami
Wdzięczna pacjentka

***

Szanowna Pani Ordynator,

na Pani ręce pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowania personelowi Oddziału … w Szpitalu … Otoczono mnie ogromną życzliwością, wsparciem i profesjonalną opieką, które dały mi nadzieję na powrót do zdrowia. Dziękuję za wszystko, życząc wszystkim pracownikom wszelkiej pomyślności!

Wdzięczna pacjentka …

***

Szanowny Panie Doktorze,

Moje wyzdrowienie było możliwe jedynie dzięki Pana zaangażowaniu. Pragnę złożyć Panu najserdeczniejsze podziękowania za udzieloną pomoc i wsparcie. Dziękuję za profesjonalizm połączony z życzliwością i ciepłem.

Z wyrazami szacunku …

***

Szanowny Panie Ordynatorze,

składam na Pana ręce najserdeczniejsze podziękowania dla personelu oddziału … w Szpitalu … za szczególną pomoc, wsparcie i profesjonalizm. Z całego serca życzę, aby ciepło przez Was okazywane wróciło do Was ze zdwojoną siłą.

Z wyrazami szacunku

***

Szanowni Państwo,

pragniemy gorąco podziękować za okazaną pomoc oraz wsparcie podczas pobytów naszego synka, … (imię), na Oddziale … w Szpitalu …

Cała nasza rodzina życzy samych sukcesów w życiu zawodowym, wszelkiego dobra i pomyślności.