w

Podziękowania dla emeryta

Dziękować można w różny sposób. Jednak jako dowód wdzięczności najlepiej wręczyć danej osobie podziękowania w formie pisemnej.

Podziękowania dla emeryta możesz umieścić na kartce lub podać je w innej formie, aby pokazać swoją wdzięczność. Sprawdź poniższe propozycje i wybierz jeden ze wzorów podziękowań.

Podziękowania dla emeryta

Szanowna Pani…

w imieniu swoim oraz wszystkich pracowników … mam zaszczyt podziękować Pani za ponad … lat pracy zawodowej w … Życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia i szczęścia rodzinnego.

***

Szanowna Pani…

Z okazji przejścia na emeryturę składamy najserdeczniejsze podziękowania za długoletnią pracę w naszej firmie, nieprzeciętne zaangażowanie i serce. Wyrażamy także nadzieję, że nie zapomni Pani o nas i podobnie jak my wszyscy, będzie dobrze wspominać spędzone tutaj chwile.

***

Droga …! Dziękujemy Ci za wieloletnie zaangażowanie w rozwój naszej firmy. Mamy nadzieję, że zasłużony czas emerytury będzie dla Ciebie pełen radości. Jesteśmy pewni, że będziemy jeszcze wiele razy prosić Cię o wsparcie, radę, opinię i pomoc!

***

Emerytura – to czas zasłużonego odpoczynku. Dlatego my, Twoi koledzy z pracy, chcemy Ci życzyć radości z życia, uśmiechu od ucha do ucha i tego, żebyśmy już na zawsze zostali w Twoich wspomnieniach. Dziękujemy za wsparcie i za Twoje nieocenione rady. Jesteś dla nas autorytetem. Dziękujemy za wszystko!

***

Drogi Panie…
Dziękuję za te piękne lata współpracy, poświęcenie i oddanie. Trud włożony w pracę w … pozostanie w naszej pamięci na długo. Chcę zapewnić Panią, że będzie Pani u nas zawsze mile widzianym gościem. Życzymy szczęścia i dużo pomyślności.

***

Z okazji przejścia na emeryturę życzymy dużo spokoju, pięknych chwil spędzonych w rodzinnym gronie i wszelkiej pomyślności. Dziękujemy za zaangażowanie w rozwój naszej firmy. Mamy nadzieję, że zawsze z uśmiechem na ustach będziesz wspominać życie zawodowe!

***

W życiu najtrudniejsze są pożegnania – zwłaszcza z takimi osobami jak Ty. Dziękuję Ci za wiele lat współpracy, za wszystkie rady, dobre serce, mądrość i wsparcie. Życzę Ci, aby nowy rozdział życia, który właśnie rozpocząłeś był pełen dobrych chwil.

Powyższe życzenia od 26.04.2023 były oglądane 4016 razy