w

Cytaty Marii Czubaszek

Znani ludzie i postacie z filmów, książek, czy bajek często wypowiadają słowa, które są powszechnie cytowane. Oznacza to, że trafiają one do dużej części osób. Cytaty są często umieszczane na kartkach, na profilach społecznościowych, czy przekazywane w różnych wiadomościach.

Z niektórymi cytatami możemy się zgadzać i z nimi utożsamiać. Mogą też być wysyłane lub przekazywane innym osobom, aby odnieść się do konkretnych wydarzeń.

Jeśli szukasz cytatów Marii Czubaszek, mamy dla Ciebie kilka z nich. Jesteśmy pewni, że któryś z nich będzie odpowiedni.

Cytaty Marii Czubaszek

Życie jest za piękne, aby żyć normalnie.

***

Skoro przed ślubem nie był w moim typie, to i po ślubie nie będzie.

***

Małżeństwo nie szkodzi tylko prawdziwej miłości.

***

Kiedy od mężczyzny odchodzi kobieta, to odchodzi kobieta. A kiedy od kobiety odchodzi facet, to wali jej się cały świat.

***

Wyszłam za mąż, zaraz wracam.

***

Przed ślubem trzeba mieć oczy szeroko otwarte, a po ślubie trzeba je przymykać. I ja zaczęłam przymykać. Nie na zalety, zalety widzę, ale na wady przymykam.

***

Wracała do tematu z pijackim uporem trzeźwej kobiety, co jest chyba najgorsze…

***

Skacząc z kwiatka na kwiatek ze swą nieodłączną siatką na motyle, krokodyle i goryle.

***

Chcę być spalona. Na złość tym wszystkim, którzy zabraniają palić, puszczę dymek jeszcze po śmierci.

***

Troszeczkę mi brakuje kabaretów typowo literackich granych przez aktorów zawodowych. Ale i tak się bardzo cieszę z tego, co się dzieje w tej chwili.

***

Łaska boska i głupota ludzka nie mają granic.

***

Wkurza mnie gdy ktoś mówi, że pieniądze szczęścia nie dają.

***

Nie wierzę, że jak ktoś hoduje bicepsy jak arbuzy, to może mieć jeszcze mózg. Mózg? Pomiędzy takimi mięśniami? Musi wyglądać jak orzeszek. A mózg to najseksowniejszy męski organ. Prawdziwa tragedia to przystojny facet ale durny i bez poczucia humoru.

***

Nie mam biurka, bo jak siedzę tak, że mi nogi dyndają, to nic mi do głowy nie przychodzi.

***

Koszmar! Dlatego chciałabym trochę ładniej wyglądać przed spaleniem. Bo ja chcę być spalona. Na złość tym wszystkim, którzy zabraniają palić, puszczę dymek jeszcze po śmierci.

Powyższe życzenia od 05.04.2023 były wyświetlane 5788 razy