w

Śmieszne życzenia imieninowe dla Kingi

Jeśli masz bliską osobę o imieniu Kinga i zbliżają się akurat jej imieniny lub są dziś, koniecznie musisz złożyć jej najserdeczniejsze życzenia z tej okazji. Może imieniny nie są obchodzone tak hucznie jak urodziny, ale warto pamiętać o rodzinie, przyjaciołach, czy bliskich znajomych.

Zabawne życzenia imieninowe zapewne sprawą, że sprawisz komuś tym radość. Wybierz jedne z poniższych życzeń. Wyślij je za pomocą wybranego komunikatora!

Sprawdź poniższe teksty i jak najszybciej wyślij je Kindze! Imieninowe życzenia zapewne spodobają się i wywołają uśmiech na twarzy drugiej osoby.

Śmieszne życzenia imieninowe dla Kingi

Jak masz na imię – dobrze wiem, więc dziś życzenia złożyć Ci chcę. Mnóstwo radości, słodkiej miłości, pełnego szczęścia i wiecznej młodości.

Z najlepszymi życzeniami…

 

Dzień radosny, dzień jedyny – dziś są Twoje IMIENINY. Pragnę złożyć Ci życzenia dużo szczęścia powodzenia gości wielu, kosza kwiatów, moc toastów i wiwatów.
Dziś obchodzisz ważny dzień więc niech ziści Ci się sen, w którym spełniasz swe marzenia, a los piasek w złoto zmienia.
Dziś powinnaś być królową, wypoczywać cały dzień. Komplementów słuchać dużo, wszystko na skinienie mieć. Nawet kiedy spojrzysz w niebo i wypowiesz tę chce mieć dzisiaj będziesz miała wszystko, bo to jest Twój dzień.

Powyższe życzenia od 07.06.2023 były oglądane 6440 razy